Opinie

Byłem na spotkaniu dla wegan. Nieduża grupka, bardzo sympatycznie. Na pewno polecę znajomym.

Mati

Byłam na ostatnim spotkaniu w lokalu TA.TU. Bardzo fajna organizacja. Polecam wszystkim, którzy się wahają!
Aga

Aga R.

Dobre i klimatyczne miejsce w centrum miasta. Bardzo fajne osoby przychodzą na spotkanie i polecam!

Tomasz - Wrocław

Cześć! Zapisałam się z koleżanką i przed wejściem do lokalu chciałyśmy zrezygnować ale stwierdziłyśmy “co nam szkodzi, raz się żyje”. Bałyśmy się najbardziej że będziemy mieć do czynienia tylko z obleśnymi facetami przy rozmowie (przepraszam za określenie). Duże pozytywne zaskoczenie uczestników i organizacją. Większość Panów bardzo inteligentnych i przystojnych. Polecamy wszystkim!

Kasia i Beata

Zapisalem sie na ostatnie spotkanie, przyjechalem autem z miejscowosci pod wrockiem. Swietna organizacja i duze zaskoczenie z jakimi swietnymi ludzmi mialem przyjemnosc rozmawiac. Udalo mi sie dostac kontakt do 3 kobiet, czy cos z tego będzie? Kto wie 😉

Tomasz z Lubina

Byłam, polecam. Miłości za pierwszym razem nie znalazłam ale na pewno zapiszę się jeszcze raz!

Marzena

Byłam na ostatnich niedzielnych szybkich randkach. Bardzo fajni ludzie uczestniczyli w spotkaniu. Super się bawiłam. Duży plus za klimatyczny lokal w samym centrum 🙂

Magdalena z Wrocławia

Zapisałem się na ostatnie niedzielne spotkanie. Do ostatniej chwili wahałem się czy nie będzie to zmarnowany czas. Jestem mocno pozytywnie zaskoczony jakością organizacji oraz świetnych ludzi z jakimi miałem okazje rozmawiać. Polecam wszystkim!

Piotr H.

Byłem na dwóch spotkaniach w listopadzie i październiku, które prowadził Mateusz w lokalu manana. Było wszystko super, polecam!

Sebastian Br.

Cześć, polecam wszystkim szybkie randki. Spotkanie dla grupy wiekowej 27-36 prowadził Mateusz tylko w innej firmie. Pomimo że nie znalazłam wtedy swojej miłości życia to bardzo dobrze spędziłam czas i na pewno zapiszę się na któryś z terminów.

Monika

Byłam na wcześniejszych spotkaniach prowadzonych przez Bartka i Mateusza w lokalu Manana we Wrocławiu. Wszystko było super, będę was polecać i trzymam kciuki z nową inicjatywą :)!

Kasia S.

Dodaj swoją opinie!

3 + 3 =