… przede wszystkim dlatego że istniejemy naprawdę 😊! Kilka lat temu wielu Polaków traktowało randki online jako coś wstydliwego. Dziś wiele osób, które mają trudność z poznawaniem w realu, rejestruje się na portalach randkowych, tam właśnie zakładają konto i próbują nawiązać kontakt.


W internecie można znaleźć wiele takich portali randkowych oferujących „wspaniałą miłość dwojga osób, wystarczy tylko się zarejestrować, wybrać ładne zdjęcie osoby, która nas interesuje, dać jej lajka i już… Proste?”  – właśnie to odróżnia nas od tego typu poznawania osób. Jesteśmy przeciwni wszelkim aplikacjom i fałszywym stronom internetowym próbujących opróżnić nasze portfele. 

Dlaczego?

Dlatego, że mimo wszystko najbardziej wartościowym elementem dla nas jest poznawanie się w realu a nie w wirtualu. Obecnie liczbę singli w Polsce szacuje się na około siedem milionów osób, gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają miłości i związku właśnie w internecie. 

Jednakże nie ma nic bardziej wartościowego, niż rozmowa dwojga osób w 4 oczy. 

Dokładamy wszelkich starań, by coś tak prostego a zarazem w obecnych czasach trudnego jak rozmowa, odbywała się w komfortowych dla wszystkich warunkach. Dbamy o każdy szczegół a naszych klientów traktujemy w taki sam sposób, jak byśmy my chcieli być traktowani 😊!

Masz pytania? Pisz lub dzwoń!
Zapraszamy również na nasz fanpage: RandkiDlaSingli