Nasze życie opera się na wiecznym pośpiechu i czasem trudno jest nam znaleźć to, co najważniejsze, czyli drugą połówkę, albo po prostu dobrego przyjaciela.

Nasze randki dla singli to możliwość poznania kilkunastu nowych osób płci przeciwnej, w ciągu zaledwie 2 godzin!


Spotkania polegają na rozmowach z każdym uczestnikiem płci przeciwnej i wzajemnym zapoznaniu się. Kilkunastu mężczyzn i kilkanaście kobiet siadają naprzeciwko siebie. Przez około 6 minut rozwijają ze sobą, śmieją się, żartują. Gdy organizator spotkania da znak dzwoneczkiem, panowie przesiadają się do stolika obok, aby kolejne 6 minut spędzić z następną panią. Kobiety przez całą imprezę spędzają czas przy tym samym stoliku. I tak zmiany następują do czasy, kiedy każdy z panów porozmawia z każdą z pań.

Wszyscy zapisani przed rozpoczęciem imprezy dostają kartkę z uczestnikami, długopis i identyfikator z imieniem. W trakcie spotkania uczestnicy notują na kartkach, z kim chcieliby się ponownie spotkać i utrzymać kontakt. Można zaznaczyć tyle osób ile tylko chcemy, a jeśli wzajemne wybory się pokryją, wtedy organizator przesyła do siebie kontakty.

Podczas spotkania przewidziana jest zawsze przerwa na skorzystanie z toalety lub baru.

Informację podsumowującą spotkanie przesyłamy do 24 godzin na maila.

Prawda, że proste?

Jeśli już wiemy, że zapach miłości unosi się w powietrzu, wystarczy skorzystać z okazji. Randkowanie, umawianie się na spotkania i częste przebywanie w miejscach publicznych zwiększa szanse na znalezienie drugiej połówki.

Każde organizowane spotkanie jest w taki sposób, by uczestnicy czuli swobodę i zawsze wychodzili z uśmiechem na twarzy.

Teraz drzwi do kolejnych spotkań stoją przed Wami otworem 😉!

Dlatego na nasze randki dla singli zapisz się już dziś <3

Masz pytania? Pisz lub dzwoń!
Zapraszamy również na nasz fanpage: RandkiDlaSingli