Randki dla singli – choć coraz popularniejsze, to wciąż są w Polsce traktowane z dużym dystansem i niezrozumieniem. W tym artykule krótko opiszemy jak wyglądają imprezy dla singli i czym może zaowocować speed dating!

Jeśli nie wiesz czego spodziewać się po spotkaniu szybkich randek – zapraszamy do krótkiej lektury :)!

Jak wyglądają randki dla singli?

Speed dating, w tłumaczeniu „szybkie randkowanie”, to ok. dwugodzinne spotkania dla singli obu płci. Na każdej pojawia się od 8 do 20 par (16-40 osób), dzięki czemu możesz liczyć na kilkanaście minirandek!

Kto przychodzi na nasze spotkania? Zapisanie się na randki wymaga bycia singlem, dlatego nie musisz się martwić o stan cywilny innych uczestników ;)!

Spotkania organizujemy w miejscach przyjaznych, sprzyjających luźnej atmosferze – np. barach, pubach, kawiarniach czy restauracjach. Nie narzucamy tematyki rozmów, możesz dyskutować o poważnych kwestiach, ale także żartować i flirtować. Postaraj się wycisnąć z kilkuminutowej rozmowy tyle, ile się da!

W ten sposób możesz wstępnie wywnioskować, czy z drugim rozmówcą chociaż trochę nadajecie na tych samych falach.

Spotkanie się kończy… i co dalej?

Zapisując się na randki dla singli, prosimy o podanie w formularzu podstawowych danych kontaktowych: imię, nazwisko (lub 2 pierwsze jego litery), numer telefonu, adres e-mail. Kiedy nasze spotkanie zmierza ku końcowi, oddajesz nam formularz z zaznaczonymi osobami, z którymi rozmawiało Ci się najlepiej i chcesz dalej utrzymać kontakt do dalszej relacji.

Jeżeli te osoby również zaznaczyły Cię w swoich formularzach, będziecie mogli przenieść randkowanie do życia prywatnego :)! – Ty dostaniesz ich dane kontaktowe, a oni Twoje.

Co ważne, Twoich danych nie dostanie osoba, która wyraziła zainteresowanie Tobą bez wzajemności. Także nie musisz się martwić, że namiary do Ciebie dostanie dowolny uczestnik spotkania.

Mamy nadzieję że w tym krótkim artykule chociaż trochę przybliżyliśmy czego spodziewać się po spotkaniu szybkich randek ;)!

Masz pytania? Pisz lub dzwoń!
Zapraszamy również na nasz fanpage: RandkiDlaSingli