Drogi Singlu, biorąc udział w naszych randkach zyskujesz przede wszystkim to, że dajesz sobie szansę na poznanie innych osób.

A wygrana jest stokroć lepsza niż loteria toto lotek 😊!

Single stanowią 26% polskiego społeczeństwa. Ci, którzy deklarują życie w pojedynkę, to przeważnie 30-latkowie. Główny Urząd Statystyczny bezlitośnie punktuje, że singli będzie przybywać, a portale randkowe rozgrzewają serwery.

Żyjąc w biegu, pogodni za pracą, studiami, codziennymi obowiązkami, często nie masz już czasu aby szukać drugiej połówki. Dlatego na naszym spotkaniu masz możliwość poznania kilkunastu wspaniałych osób w Twoim przedziale wiekowym, a nasi wszyscy uczestnicy szukają tego samego co Ty, każdy ma te same wartości, każdemu zależy na zdrowych relacjach.

– randki dla singli to przede wszystkim świetna zabawa. To pomysł na wyjście z domu i spędzenie wieczoru pełnego śmiechu i wrażeń – brzmi niezbyt zachęcająco, natomiast w rzeczywistości jest to duży krok do przodu, który polecamy każdemu chociażby spróbować.

W praktyce jeśli ktoś Ci się nie spodoba, spędzasz z nim
tylko 6 min, a jeśli sympatia będzie z wzajemnością, macie już szeroko otwarte
drzwi do kolejnych długich spotkań.

Pamiętaj że chronimy Twoje dane osobowe, więc zamiast spędzając czas na internetowych portalach randkowych, przyjdź na nasze spotkanie i oszczędź swój czas 😉!

Jeśli nie jesteś przekonany do spotkań w realu i wolisz zostać przy portalach randkowych – polecamy MyDwoje.pl, gdzie na podstawie specjalnego Testu Doboru Partnerskiego, obsługa wybiera dla Ciebie najbardziej pasujących singli!

Masz pytania? Pisz lub dzwoń!
Zapraszamy również na nasz fanpage: RandkiDlaSingli