,, Przygotowaliśmy dla was krótkich kilka punktów, dzięki którym dowiesz jak się przygotować na nasze pierwsze randki!

… czyli 6 porad jak u nas randkować.

Nasze spotkania mogą okazać się wstępem do wspaniałej znajomości ;)!

Oto porady, co zrobić, by zwiększyć na to szanse…

Szybkie randki to duże i stresujące wydarzenie dla każdego z nas. Nie wiesz kogo możesz się spodziewać, ale mimo wszystko zawsze chcesz wypaść przed drugą osobą dobrze. W końcu nigdy nie wiadomo, jak potoczą się wasze wspólne losy.

1. PRZYGOTUJ SIĘ

Nasze spotkania to wspaniała okazja, by kogoś poznać. Jednak, by tak się stało musisz się zrelaksować, odprężyć, nie martwić się o swój wygląd, zachowanie.

Dzień przed randką poświęć na robienie rzeczy, które sprawiają ci przyjemność i dzięki którym się relaksujesz. W zależności od upodobań, może to być wieczór z książką,  zakupy, przebieżka po parku. Zrób coś dla siebie ;)!

2. BĄDŹ PUNKTUALNIE

Przychodząc punktualnie na spotkanie, masz szansę wcześniej zobaczyć innych uczestników, z kimś zamienić pierwsze słowo czy przełamać towarzyszący stres.

3. NIE STARAJ SIĘ NA SIŁĘ

Wiemy, że na pierwszej randce chcesz wypaść jak najlepiej, ale nie możesz zapominać o byciu sobą. Nasze spotkania są organizowane w bardzo swobodnej atmosferze. Jeśli lubisz ubierać się luźniej, załóż dres ;)!

Zachowaj swój styl i nie staraj się udawać kogoś, kim nie jesteś!

4. JĘZYK CIAŁA

Pamiętaj o mowie niewerbalnej. Język ciała bardzo dużo mówi o nas, naszym nastroju i prawdziwych uczuciach. Pamiętaj także o aktywnym słuchaniu ;)!

5. UNIKAJ TRUDNYCH TEMATÓW

Nasze randki to okazja, by lepiej się poznać. Podejmuj więc przyjemne tematy i unikaj pytań o byłych związkach, polityce, religii…

Zachowuj się naturalnie i pamiętaj, że randka to z założenia miłe spotkanie, zwłaszcza te, organizowane przez nas ;)!

6. UŚMIECHAJ SIĘ

Banał? Możliwe, ale kiedy jest się zestresowanym często można o tym zapomnieć. Uśmiech dodaje wdzięku, uroku. Kiedy inny uczestnik zobaczy uśmiech na twojej twarzy pomyśli, ze jest ci z nim dobrze, poczuje się bardziej zrelaksowany i całe spotkanie przebiegnie w bardziej naturalnej atmosferze.

…oczywiście wszystkie powyższe 6 porad jak u nas randkować to tylko kilka zbędnych punktów do których warto się odnieść ;)! Mimo wszystko najważniejsze to być sobą!

 

Jeśli nie jesteś przekonany do spotkań w realu i wolisz zostać przy portalach randkowych – polecamy MyDwoje.pl, gdzie na podstawie specjalnego Testu Doboru Partnerskiego, obsługa wybiera dla Ciebie najbardziej pasujących singli!

Masz pytania? Pisz lub dzwoń!
Zapraszamy również na nasz fanpage: RandkiDlaSingli